Bezpłatne badania żółtaczki typu B i C

wzw_b_i_c_plakat_2019.jpg

Już 26.09.2019 r. Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej  w Rypinie przeprowadzi bezpłatne badania diagnostyczne krwi w kierunku HBsAg oraz badania diagnostyczne krwi na obecność przeciwciał anty-HCV dla mieszkańców gminy w NZOZ Ośrodku Zdrowia w Służewie, ul. Toruńska 4, 87-710 Służewo w godzinach od 14:00 do 18:00 w ramach realizacji „Programu Wykrywania zakażeń WZW B i C w Województwie Kujawsko-Pomorskim.”

Zgłoszenia przyjmuje NZOZ Ośrodku Zdrowia w Służewie pod nr tel. 54 282 05 38

Liczba bezpłatnych badań ograniczona.

Zapraszamy mieszkanców na badania.

Zdjęcia:

Opublikowano: 20 sierpnia 2019 16:04