Złote Gody Państwa Jamrożych

dsc_0004.jpg

Półwiecze małżeństwa Państwa Jamrożych było okazją do spotkania w świetlicy wiejskiej w Ośnie Drugim, gdzie wójt Andrzej Olszewski w obecności członków rodziny Jubilatów wręczył im medale "Za długoletnie pożycie małżeńskie", przyznane przez Prezydenta RP Andrzeja Dudę oraz pamiątkowy dyplom. Były kwiaty, życzenia, tort i wiele wspomnień.

Państwo Teresa i Czesław Jamrożowie doczekali się trzech synów – Wojciecha, Andrzeja i Jacka oraz pięciorga wnucząt. Czesław Jamroży, który piastował również w przeszłości funkcję radnego gminy Aleksandrów Kujawski, zajmował się kilkuhektarowym gospodarstwem, a pomagała mu w tym żona – pani Teresa, która zajmowała się też domem i wychowaniem dzieci.

Oboje podkreślają, że ich związek jest bardzo udany i że nie żałują decyzji sprzed 50 lat. Cieszą się każdym spotkaniem w gronie rodziny. Twierdzą zgodnie – będzie co wspominać.

Zdjęcia:

Opublikowano: 23 sierpnia 2019 08:46