XIII Powiatowy Rajd Rowerowy już w niedzielę

plakatxiiipowiatowyrajdrowerowy20191.jpg

Starosta Aleksandrowski oraz Wójt Gminy Aleksandrów Kujawski zapraszają wszystkich rowerzystów do udziału w XIII Powiatowym Rajdzie Rowerowym. Rajd ruszy w niedzielę 23 czerwca br. o godz. 11:00 z pl. 3 Maja w Aleksandrowie Kujawskim. Do pokonania będzie 35 km. Tegoroczna trasa biegnie m.in. przez: Aleksandrów Kujawski (gminę miejską i wiejską), Raciążek, Ciechocinek i Otłoczyn. Meta rajdu jak zawsze w miejscu startu. Poglądowa mapka z trasą do pobrania pod plakatem. Szczegółowa trasa: https://goo.gl/maps/JzBft8UTGUiLTkEUA

Około godz. 12:30 na terenie Miejskiej plaży nad Wisłą w Ciechocinku, uczestników czeka piknik, podczas którego odbędą się pokazy służb mundurowych i inne atrakcje-niespodzianki. Nie zabraknie dmuchanych zabawek dla dzieci, waty cukrowej i popcornu. Jak co roku, serwowany będzie posiłek regeneracyjny, kawa, herbata i woda mineralna. Dzięki wsparciu sponsorów, pakiety startowe oraz posiłek regeneracyjny i atrakcje dla dzieci są dla wszystkich uczestników bezpłatne. Na rajd nie obowiązują zapisy! Warunkiem startu jest akceptacja postanowień Regulaminu, którego treść zamieściliśmy pod plakatem (plik PDF).

Podczas pikniku w Ciechocinku policjanci z KP Policji w Aleksandrowie Kujawski będą bezpłatnie znakować rowery, celem zabezpieczenia ich przed kradzieżą. Aby dokonać takiego oznakowania jednośladu, prosimy zabrać ze sobą dowód zakupu i dokument tożsamości.

Rajd odbędzie się dzięki następującym instytucjom wspierającym i sponsorom: Gmina Miejska Aleksandrów Kujawski, Gmina Wiejska Aleksandrów Kujawski, Gmina Miejska Ciechocinek, OSiR Ciechocinek, OSP Aleksandrów Kujawski, OSP Opoczki, OSP Raciążek, OSP Wołuszewo, OSP Ciechocinek, OSP Ostrowąs, DRAGONNET, DRÓBALEKS, EKOSKŁAD, KARO, POLKORN, RTcom, Uzdrowisko Ciechocinek, ZNAKTOM, RTM Opakowania, Komenda Powiatowa Policji w Aleksandrowie Kujawskim, Zarząd Dróg Powiatowych w Aleksandrowie Kujawskim i Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Aleksandrowie Kujawskim.

Opublikowano: 21 czerwca 2019 08:15