Żłobek Samorządowy Bursztynek w Odolionie - aktualności rekrutacyjne

dsc_9593.jpg

W związku z licznymi zapytaniami Dyrektor Żłobka Samorządowego Bursztynek w Odolionie informuje, że nie ma wolnych miejsc w żłobku. Jednak rekrutacja do żłobka ma charakter ciągły i na wolne miejsca trwa cały rok. Wnioski o przyjęcie dziecka do żłobka trafiają na listę dzieci oczekujących. Aktualnie na liście oczekujących na przyjęcie do żłobka znajduje się 30 osób.

W przypadku zwolnienia się miejsca w żłobku przeprowadza się uzupełniające postępowanie rekrutacyjne. Na wolne miejsce w żłobku przyjmuje się dziecko następne w kolejności, które w procesie rekrutacji uzyskało największą liczbę punktów. W przypadku, kiedy wnioski uzyskały jednakową liczbę punktów - decyduje data złożenia wniosku. W załącznikach znajdą Państwo informacje na temat zasad rekrutacji oraz punktów premiujących w przyjęciu do żłobka. Najbliższe posiedzenie komisji kwalifikacyjnej planowane jest na 22 sierpnia (będą cztery wolne miejsca w żłobku).

Szczegółowe informacje – Marta Mucha Dyrektor żłobka tel. 790408902, zapraszamy również na stronę internetową żłobka: www.zlobekbursztynek.pl

Załączniki:

regulamin_rekrutacji_zlobek.pdf [567.84 KB]