Żłobek Samorządowy Bursztynek w Odolionie - aktualności rekrutacyjne

dsc_9593.jpg

W związku z licznymi zapytaniami Dyrektor Żłobka Samorządowego Bursztynek w Odolionie informuje, że nie ma wolnych miejsc w żłobku. Jednak rekrutacja do żłobka ma charakter ciągły i na wolne miejsca trwa cały rok. Wnioski o przyjęcie dziecka do żłobka trafiają na listę dzieci oczekujących. Aktualnie na liście oczekujących na przyjęcie do żłobka znajduje się 30 osób.

W przypadku zwolnienia się miejsca w żłobku przeprowadza się uzupełniające postępowanie rekrutacyjne. Na wolne miejsce w żłobku przyjmuje się dziecko następne w kolejności, które w procesie rekrutacji uzyskało największą liczbę punktów. W przypadku, kiedy wnioski uzyskały jednakową liczbę punktów - decyduje data złożenia wniosku. W załącznikach znajdą Państwo informacje na temat zasad rekrutacji oraz punktów premiujących w przyjęciu do żłobka. Najbliższe posiedzenie komisji kwalifikacyjnej planowane jest na 22 sierpnia (będą cztery wolne miejsca w żłobku).

Szczegółowe informacje – Marta Mucha Dyrektor żłobka tel. 790408902, zapraszamy również na stronę internetową żłobka: www.zlobekbursztynek.pl

Załączniki:

regulamin_rekrutacji_zlobek.pdf [567.84 KB]

karta_zgloszenie_pdf.pdf [429.68 KB]

oswiadczenia_uczest_olog.pdf [520.21 KB]

udzial_w_projekcie_pdf.pdf [560.8 KB]

kwestionariusz_rodzica_pdf.pdf [438.75 KB]

rodo_pdf.pdf [650.8 KB]

Opublikowano: 25 czerwca 2019 09:04

Kategoria: Aktualności

  • Wydrukuj

Wyświetleń: 335

© 2015 Gmina Aleksandrów Kujawski

Realizacja: IDcom-jst.pl

logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Gmina Aleksandrów Kujawski przyjazna (nie)pełnosprawnym mieszkańcom" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.