Święto Rodziny w Żłobku Bursztynek w Odolionie

64257558_1119339091601155_6955689799181139968_o.jpg

07 czerwca br. w żłobku samorządowym Bursztynek w Odolionie odbyło się Święto Rodziny. W połączonym święcie wszystkich mam, tatusiów oraz dzieci uczestniczyło ponad 70 osób, w tym starsze rodzeństwo naszych milusińskich oraz ich najbliżsi. Swoją obecnością zaszczyciła nas Pani Malwina Andrusiak Zastępca Wójta Gminy Aleksandrów Kujawski. To właśnie na ręce Pani Wójt Rada Rodziców złożyła podziękowanie za tak piękny obiekt do którego mogą uczęszczać ich pociechy. Dzieci miło zaskoczyły rodziców przygotowanym krótkim programem artystycznym, w którym nie zabrakło wierszyków oraz piosenek i rymowanek. Nad wszystkim czuwały panie opiekunki oraz nauczyciel rytmiki. Rodzice zostali obdarowani laurkami oraz ręcznie robionymi przez dzieci upominkami. Każdy z uczestników mógł skorzystać z oryginalnej fotobudki - pomysłu i wykonania jednego z rodziców  - i zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie. Po części artystycznej dzieci wraz z rodzicami uczestniczyli w konkurencjach sportowo-plastycznych przygotowanych przez panie opiekunki m.in. wyścig wózków, slalom z jajkiem, rzut do celu, kręgle. Rodzice wraz z dziećmi mogli nauczyć się robić wielkie bańki mydlane oraz udekorować kartonowy domek. Dzięki uprzejmości jednego z rodziców na placu zabaw stanął dmuchany zamek ze zjeżdżalnią dla dzieci. Natomiast na dużej sali przez cały czas trwania uroczystości czekał poczęstunek. Dzieci otrzymały pamiątkowe medale z uroczystości oraz piłki. Słowa serdecznych podziękowań kierujemy w stronę rodziców, którzy z tak wielkim zaangażowaniem włączyli się w przygotowanie święta oraz czuwali nad jego przebiegiem.

Dziękujemy za udział w uroczystości. Zapraszamy do galerii zdjęć na stronie internetowej żłobka oraz na FB.

Zdjęcia:

Opublikowano: 17 czerwca 2019 12:52