Konkursy: impreza dla dzieci, impreza dla rodziców z dziećmi, impreza plenerowa, impreza otwarta

Konkurs "BOCIANIE HISTORIE"

2020-06-01 - 2020-08-31
Brzeska 1, Służewo, Aleksandrów Kujawski, aleksandrowski, kujawsko-pomorskie
Gmina Aleksandrów Kujawski

Gminny Ośrodek Kultury w Służewie serdecznie zaprasza młodzież jak i dorosłych z terenu Gminy Aleksandrów Kujawski do wzięcia udziału w konkursie pt. "BOCIANIE HISTORIE".

Zadaniem uczestników konkursu jest zdobycie i opracowanie informacji dotyczącej bocianów gnieżdżących się w Gminie Aleksandrów Kujawski.  Oczekujemy opracowań w dowolnej formie, mogą to być opisy, relacje, fotoreportaże, filmy, prezentacje i inne. Z pewnością powszechnie  już dziś środki pozyskiwania i rejestracji danych np. aparaty fot., kamery, lokalizatory GPS pozwolą wykonać zadania na najwyższym poziomie. Wszystkie prace będą cenne a autorzy najlepszych zostaną nagrodzeni atrakcyjnymi nagrodami. Po zakończeniu konkursu prace będą prezentowane na naszej stronie www. Powstanie także mobilna wystawa oraz informator a jeśli warunki zdrowotne pozwolą spotkamy się na rajdzie rowerowym „Szlakiem bocianich gniazd”.

Konkurs trwa do 30.08.2020r. Szczegółowy regulamin konkursu dostępny na facebooku i stronie www.goksluzewo.pl

© 2015 Gmina Aleksandrów Kujawski

Realizacja: IDcom.pl

logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Gmina Aleksandrów Kujawski przyjazna (nie)pełnosprawnym mieszkańcom" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.