Wydarzenia: impreza darmowa, impreza dla dzieci

Ogólnopolski Tydzień Czytania Dzieciom

06 czerwca 2019 od: 09:00 do 10:00
Przybranowo 46, Przybranowo, Aleksandrów Kujawski, aleksandrowski, kujawsko-pomorskie
Niepubliczne Przedszkole Wyspa Malucha w Przybranowie

Ogólnopolski Tydzień Czytania Dzieciom to największe doroczne święto w ramach,  trwającej nieprzerwanie od 2001 roku, kampanii społecznej  „Cała Polska czyta dzieciom”.

Przyjaźń z książką to przyjaźń na całe życie, dlatego promocja czytelnictwa wśród najmłodszych jest niezwykle ważna.

W przedszkolu w Przybranowie  Lokomotywę Juliana Tuwima czytają  Wójt Gminy Aleksandrów Kujawski Pan Andrzej Olszewski i Radna Gminy Aleksandrów Kujawski Pani Barbara Kuraczyk.