Wydarzenia: impreza darmowa, impreza dla dzieci

Spotkanie autorskie z Zofią Stanecką

07 czerwca 2019 od: 12:00 do 13:00
ul.Brzeska 1, Służewo, Aleksandrów Kujawski, aleksandrowski, kujawsko-pomorskie
Gminna Biblioteka Publiczna w Służewie

Dzieci znają Zofię Stanecką głównie jako autorkę serii książek o Basi – przebojowej pięciolatce w bluzce w paski.Książki Zofii Staneckiej przesiąknięte są humorem i mądrością a uwielbiają je nie tylko dzieci, ale także dorośli. Autorka, znana głównie z serii o Basi i jej przebojowej rodzince, pisze także o trollach (Koc trolla Alojzego, Troll i zawody), dziadkach (Świat według dziadka), robotach (Robot Robert) statkach (Historia pewnego statku. O rejsie "Titanica") i wielu innych rzeczach.