Spotkania

02 kwietnia 2019 od: 10:15 do 11:30
ul.Brzeska 1, Służewo, Aleksandrów Kujawski, aleksandrowski, kujawsko-pomorskie
Gminna Biblioteka Publiczna w Służewie

To serdeczna, pełna radości i uśmiechu rozmowa Autorki z Najmłodszymi. W przystępny sposób Monika Sawicka opowiada na czym polega praca pisarki, jak powstają książki, co jest ich inspiracją.

Na konkretnym przykładzie - napisanej przez Monikę Sawicką książeczki dla dzieci pt. "O Kajtku szczęściarzu" płynie opowieść o głownym bohaterze - dzielnym i mądrym piesku. Piesku, który istnieje naprawdę.

Spotkanie to także lekcja przyjaźni, odpowiedzialności za drugą istotę, nauka o tym, jak i dlaczego należy opiekować się zarówno braćmi mniejszymi jak i młodszym rodzeństwem.

Spotkanie przeznaczone dla uczniów szkół podstawowych.