Budowa chodnika przy drodze gminnej nr 160227C

widok drogi przed rozpoczęciem prac

W ramach funduszu sołeckiego sołectwa Służewo, Goszczewo oraz Chrusty realizowana jest inwestycja pn. Przebudowa drogi gminnej nr 160227C polegająca na budowie chodnika oraz oświetlenia ulicznego. Prace rozpoczęły się w dniu 01.08.2019r. realizowane są przez pracowników Urzędu Gminy w Aleksandrowie Kujawskim. W ramach powyższego zadania w pierwszym etapie powstanie odcinek chodnika o szerokości 0,2m prowadzący ze Służewa w kierunku cmentarza znajdującego się w miejscowości Goszczewo.

Kwota zabezpieczona na realizację zadania przez Sołectwo Służewo : 17.500,00zł , Sołectwo Chrusty: 8.000,00zł, Sołectwo Goszczewo 1.000,00zł - łączna kwota przeznaczona na powyższe zadanie wynosi  26.500,00zł

Zdjęcia:

Opublikowano: 01 sierpnia 2019 14:04