Budowa budynku użyteczności publicznej w miejscowości Słońsk Dolny

Widok placu przed rozpoczęciem budowy

W dniu 19.12.2018r została podpisana umowa nr 256/2018/RG z konsorcjum firm „KA-BO” (Lider konsorcjum) oraz "INSTALTECH”  ( Członek konsorcjum)  z/s we Włocławka  na realizację „Budowa budynku użyteczności publicznej na działce nr 127/8 w miejscowości Słońsk Dolny”. Powierzchnia projektowanego obiektu wynosić będzie 65 m2. Budynek będzie się składał z dwóch sal, korytarza, pomieszczenia gospodarczego, aneksu kuchennego oraz wc. Budynek zaprojektowano w konstrukcji szkieletowej drewnianej na płycie fundamentowej. Dach pokryty będzie blachodachówką a ściany impregnowanymi deskami elewacyjnymi.

W dniu 02.01.2019roku został przekazany Wykonawcy plac budowy.

Inspektor nadzoru inwestorskiego: Pan Wojciech Wesołowski

Kierowni budowy: Pan Zbigniew Turkiewicz

Koszt umowny zadania: 351.033,99 zł.

Termin zakończenia  zadania: 30.06.2019r.

W dniu 12.07.2019r. został dokonany odbiór inwestycji.

Zdjęcia:

Opublikowano: 01 sierpnia 2019 09:23