Budowa placu zabaw w miejscowości Wołuszewo

wytyczenie urządzeń na działce

W dniu 29.10.2018r. została podpisana umowa nr 230/2018/RG z Zakładem Budowlanym "MELBUD" z siedziba w Bobrownikach na realizację zadania p.n. "Budowa elementów małej architektury w miejscu publicznym - siłownia zewnetrzna, plac zabaw wraz ze strefą relaksu Otwartej Strefy Aktywności w miejscowości Łazieniec, Wołuszewo oraz Rudunki" w zakresie następujących części zamówienia : Część nr 2: "Budowa elementów małej architektury w miejscu publicznym - siłownia zewnetrzna, plac zabaw wraz ze strefą relaksu Otwartej Strefy Aktywności w miejscowości Wołuszewo". Zakres zadania obejmuje montaż placu zabaw, elementów siłowni zewnętrznej w skład której wchodzi wioślarz, orbitrek, wahadło, twister, stepper, rower ręce nogi". Wykonanie miejsca relaksu w skład którego wchodzi  stół do chińczyka i szachów, ławki. W ramach zadania zostana wykonane alejki żwirowe.

W dniu 05.11.2018r został przekazany Wykonawcy plac budowy.

Termin umowy reazlizacji zadania: 31.05.2019r.

Inspektor nadzoru inwestorskiego: Pan Adam Szmidt

Koszt umowny zadań łącznie: 225.390,82zł