Budowa placu zabaw w miejscowości Rudunki

widok działki w trakcie wykonywania prac

W dniu 30.10.2018r. została podpisana umowa nr 234/2018/RG z MAGIC GARDEN Sp. z o.o. z siedziba w Pakości na realizację zadania p.n. "Budowa elementów małej architektury w miejscu publicznym - siłownia zewnetrzna, plac zabaw wraz ze strefą relaksu Otwartej Strefy Aktywności w miejscowości Łazieniec, Wołuszewo oraz Rudunki" w zakresie następujących części zamówienia : Część nr 3: "Budowa elementów małej architektury w miejscu publicznym - siłownia zewnetrzna, plac zabaw wraz ze strefą relaksu Otwartej Strefy Aktywności w miejscowości Rudunki". Zakres zadania obejmuje montaż placu zabaw, elementów siłowni zewnętrznej w skład której wchodzi wioślarz, orbitrek, urządzenie do wzmacniania ramion "wyciąg górny", biegacz, urządzenie do wzmacniania mięśni klatki piersiowej i mięśni nóg "wyciskanie siedząc i prasa nożna", rowerek, a także wykonanie miejsca relaksu w skład którego wchodzi stół do tenisa, stół do chińczyka i szachów, ławki.

W dniu 05.11.2018r został przekazany Wykonawcy plac budowy.

Termin umowy reazlizacji zadania: 31.05.2019r.

Inspektor nadzoru inwestorskiego: Pan Adam Szmidt

Koszt umowny zadań łącznie: 73.185,00zł