Informacja dla pszczelarzy, posiadaczy rodzin pszczelich oraz mieszkańców Gminy Aleksandrów Kujawski - zniesienie obszaru zapowietrzonego

zgnilec.jpg

Wójt Gminy Aleksandrów Kujawski przekazuje informację Inspekcji Weterynaryjnej Powiatowego Lekarza Weterynarii w Aleksandrowie Kujawskim w sprawie UCHYLENIA rozporządzenia w sprawie ustanowienia obszaru występowania zgnilca amerykańskiego pszczół jako obszaru zapowietrzonego w gminie Aleksandrów Kujawski w granicach administracyjnych miejscowości Przybranówek, Poczałkowo, Kolonia Przybranowska, Przybranowo, Wólka, Kazin, Ośno Drugie, Plebanka, Ostrowąs, Konradowo, Słomkowo.

Załączniki:

rozporzadz_nr_2_zgnilec.pdf [361.78 KB]