Wsparcie na innowacje w sektorze rolno-spożywczym od NCBR, Szybka ścieżka AGROTECH

fot_charles_echer_z_pixabay.jpg

INFORMACJA DLA przedsiębiorców z branży rolno-spożywczej o konkursie i szkoleniu NCBR. Poniżej  niezbędne informacje, a w załączniku materiały do wykorzystania.

Wójt Gminy Aleksandrów Kujawski przekazuje informację o rozpoczętym konkursie Szybka Ścieżka „Agrotech”. Narodowe Centrum Badań i Rozwoju, przeznaczy 100 mln zł z Funduszy Europejskich na wsparcie nowych technologii w sektorze rolnym. Celem inicjatywy jest podniesienie konkurencyjności polskich firm pracujących nad projektami z zakresu robotyzacji i automatyzacji, cyfryzacji czy produkcji rolno-spożywczej przyjaznej środowisku. Nabór wniosków w potrwa do 6 listopada 2020 r. Szkolenie dla zainteresowanych 21 września w Poznaniu.

Zdjęcia:

Załączniki: