ANKIETA - "Strategia rozwoju elektromobilności dla Gminy Aleksandrów Kujawski"

W związku z wysokim poziomem zanieczyszczenia środowiska naturalnego postanowiliśmy, jako Gmina, podjąć działania mające na celu jego ochronę wdrażając działa wspierające elektromobilność.

Jednym z etapów wdrażania elektromobilności jest opracowanie Strategii rozwoju elektromobilności dla Gminy Aleksandrów Kujawski, dlatego zwracamy się z uprzejmą prośbą o wypełnienie niniejszej ankiety, która będzie dostępna dla Państwa w dniach 7 – 21 stycznia br.

WYPEŁNIJ ANKIETĘ

Opublikowano: 03 stycznia 2020 09:52