Warsztaty świąteczne i wizyta Mikołaja w Żłobku Bursztynek w Odolionie

20191217_141028.jpg

W dniu 17 i 18 grudnia w Żłobku Samorządowym Bursztynek w Odolionie odbyły się warsztaty Bożonarodzeniowe dla żłobkowiczów i ich rodziców. W miłej i świątecznej atmosferze rodzice odkrywali swoje talenty plastyczne a dzieci zamieniły się w prawdziwych artystów, wykazując przy tym wiele pomysłowości i kreatywności. Przy akompaniamencie Pana Jarosława Dąbrowskiego nauczyciela rytmiki w żłobku powstawały kolorowe choinki, łańcuchy, stroiki oraz świąteczne pięknie udekorowane pierniki. Na zakończenie spotkania rodzice wraz z dziećmi udekorowali choinkę własnoręcznie przygotowanymi ozdobami. Był to naprawdę mile spędzony czas, podczas którego można było zobaczyć jak pięknie występują dzieci, porozmawiać, bliżej się poznać i skosztować pysznych ciast przygotowanych przez rodziców. W dniu 20 grudnia żłobek odwiedził niezwykły gość – Mikołaj. Dzieci zaśpiewały wspólnie z ciociami piosenkę, pięknie wyrecytowały wierszyk dla Mikołaja oraz dla niego zatańczyły. Oczywiście były i długo wyczekiwane prezenty.

Projekt współfinansowany jest ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego Kujawsko-Pomorskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2014-2020. Projekt „Zapewnienie opieki dla dzieci w wieku do lat 3 w żłobku Bursztynek w Gminie Aleksandrów Kujawski”. NUMER PROJEKTU: RPKP.08.04.01-04-0005/18

Zdjęcia:

Opublikowano: 23 grudnia 2019 10:46