Bezpłatne szkolenie edukacyjne dla mieszkańców gminy i powiatu na temat zakażeń WZW B i C

Starosta Aleksandrowski oraz Wójt Gminy Aleksandrów Kujawski zapraszają mieszkańców gminy i Powiatu Aleksandrowskiego na bezpłatne szkolenie na temat zakażeń HBV i HCV.

Spotkanie jest realizowane w ramach „Programu wykrywania zakażeń WZW B i C w Województwie Kujawsko-Pomorskim” odbędzie się dnia 9 grudnia 2019 r. o godz. 14.00 w świetlicy wiejskiej w miejscowości Rożno-Parcele, ul. Konwaliowa 49. Szkolenie edukacyjne poprowadzi dr n. med. specjalista chorób zakaźnych Pan Krzysztof Gierlotka, koordynator Programu.

Szczegółowe informacje o „Programie wykrywania zakażeń WZW B i C w Województwie Kujawsko-Pomorskim” dostępne są na stronie internetowej www.program.wsoz.pl

Opublikowano: 25 listopada 2019 12:42