Zmiana na stanowisku zastępcy Wójta

malwina_final.jpg

Miło nam poinformować, iż stanowisko zastępcy Wójta objęła Pani Malwina Andrusiak, do niedawna pełniąca funkcję Kierownika Wydziału Planowania Urzędu Gminy Aleksandrów Kujawski. Konsekwentnie realizowała strategię gminy z powodzeniem i sukcesem zarządzając zespołem z zakresu zadań wydziału. Życzymy powodzenia !

Jednocześnie dziękujemy Pani Halinie Rakusiewicz pełniącej przez ostatnie kilkanaście lat ww funkcję, za zaangażowanie i budowanie pozytywnego wizerunku gminy. Dziękujemy i życzymy zasłużonego odpoczynku

Zdjęcia:

Opublikowano: 15 maja 2019 20:20