Nowe dofinansowanie na budowę pomostu w Plebance

W dniu 03.12.2018r. została podpisana umowa nr 250/2018/RG z Waterfun Sp. z o.o. z siedziba w Warszawie na realizację zadania p.n. "Budowa pomostu pływającego na jeziorze położonym w miejscowości Plebanka (działka nr 45 obręb Plebanka)" Zakres inwestycji obejmuje budowę pomostu pływającego o łącznej dł. 25m, pomost będzie w kształcie litery L.

Termin umowy reazlizacji zadania: 15.04.2019r.

Koszt umowny zadań łącznie: 89.790,00zł

Następnie w dniu 05-12-2018 roku w Urzędzie Marszałkowskim Wójt Gminy Aleksandrów Kujawski podpisał umowę o dofinansowanie o udzielenie wsparcia na operacje realizowane przez podmioty inne niż LGD w ramach poddziałania 19.2 „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 w ramach inwestycji „Budowa pomostu pływającego na jeziorze położonym w m. Plebanka, działka nr 45, obręb Plebanka”.

Opublikowano: 24 stycznia 2019 12:24