Orszak Trzech Króli w Służewie - relacja

dsc_4769.jpg

Po raz trzeci spod kościoła pw. Świętego Jana Chrzciciela w Służewie Orszak Trzech Króli udał się brzegiem jeziora do parku, który prowadziła Gminna Orkiestra pod batutą Romana Organiściaka, gdzie w muszli koncertowej znajdowała się betlejemska stajenka. Trzej Królowie wręczyli przyniesione dary, a wszyscy zgromadzeni zaśpiewali kolędy. Proboszcz miejscowej parafii ks. Andrzej Zdzienicki  wręczył drobne upominki osobom wyróżniającym się pomysłowym strojem, a potem zaprosił do Gminnej Biblioteki Publicznej na poczęstunek przygotowany przez panie z Koła Kobiet oraz Koła Emerytów i Rencistów.

Fotorelacja:

http://www.kujawy.media.pl/index.php/powiat-aleksandrowski/19411-trzej-krolowie-w-sluzewie-2019#!TrzechKroli_Sluzewo2019_1

Orszak Trzech Króli w Służewie (6.01.2019)

Opublikowano: 07 stycznia 2019 15:24

Kategoria: Aktualności

  • Wydrukuj

Wyświetleń: 3009

© 2015 Gmina Aleksandrów Kujawski

Realizacja: IDcom.pl

logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Gmina Aleksandrów Kujawski przyjazna (nie)pełnosprawnym mieszkańcom" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.