Wydarzenia: impreza darmowa, impreza dla dzieci

Warsztaty skarbonkowe

31 października 2019 od: 10:00 do 11:30
ul.Brzeska 1, Służewo, Aleksandrów Kujawski, aleksandrowski, kujawsko-pomorskie
Gminna Biblioteka Publiczna w Służewie

Taki duży, taki mały może oszczędny być…można sparafrazować słowa znanej i popularnej niegdyś piosenki. Ale, aby zacząć wyrabiać w sobie nawyki oszczędzania trzeba na początek mieć jakieś miejsce do gromadzenia drobnych nawet zaskórniaków. Pierwsze i najlepsze skojarzenie – skarbonka. Można ją kupić, ale dużo lepszym rozwiązaniem jest jej samodzielne skonstruowanie i ozdobienie. Wówczas ten mały sejf nabierze indywidualnego charakteru, a jego właściciel pewności,że skarbonka wyróżnia się wśród innych.

Na warsztatach skarbonki powstaną z gotowych elementów przez ich precyzyjne połączenie, a następnie będą oryginalnie ozdabiane przez każdego uczestnika tego skarbonkowego przedsięwzięcia.