Wydarzenia: impreza darmowa, impreza dla dzieci

Ogólnopolski Tydzień Czytania Dzieciom

04 czerwca 2019 od: 10:00 do 11:00
ul.Toruńska 8, Służewo, Aleksandrów Kujawski, aleksandrowski, kujawsko-pomorskie
Niepubliczne Przedszkole Wyspa Malucha - Punkt Przedszkolny w Służewie

Ogólnopolski Tydzień Czytania Dzieciom to największe doroczne święto w ramach,  trwającej nieprzerwanie od 2001 roku, kampanii społecznej  „Cała Polska czyta dzieciom”.

Przyjaźń z książką to przyjaźń na całe życie, dlatego promocja czytelnictwa wśród najmłodszych jest niezwykle ważna.

W punkcie przedszkolnym w Służewie  Lokomotywę Juliana Tuwima czyta Radna Gminy Aleksandrów Kujawski Pani  Bożena Świątkowska.