Kulinarne warsztaty wielkanocne

04 kwietnia 2019 od: 10:00 do 12:00
ul.Brzeska 1, Służewo, Aleksandrów Kujawski, aleksandrowski, kujawsko-pomorskie
Gminna Biblioteka w Służewie
Święta Wielkanocne to najważniejsze święta dla wszystkich chrześcijan. Z ich obchodzeniem związanych jest wiele obrzędów i zwyczajów. Jednym z nich jest niewątpliwie uroczyste śniadanie wielkanocne, na którym nie może zabraknąć tradycyjnych potraw. Świąteczne dania będą też tematem przewodnim warsztatów kulinarnych w Gminnej Bibliotece Publicznej w Służewie. Przypomnimy sobie jakie wydarzenia wspominamy w poszczególne dni Wielkiego Tygodnia, co symbolizują składniki święconki oraz jakie znamy zwyczaje wielkanocne.