Literackie warsztaty detektywistyczne z Magdaleną Podbylską

06 marca 2019 od: 09:30 do 11:00
ul.Brzeska 1, Służewo, Aleksandrów Kujawski, aleksandrowski, kujawsko-pomorskie
Gminna Biblioteka Publiczna w Służewie

Magdalena Podbylska znana jest przede wszystkim jako autorka książek „Tajemnice Świstakowej Polany”, „Tajemnice Zatoki Delfinów oraz „Tajemnice Końskiej Zagrody”.

Punktem wyjścia dla naszych detektywistycznych warsztatów będzie wysłuchanie fragmentu książki " Tajemnice Końskiej Zagrody ". Dzięki temu dowiemy się , kto to jest świadek , podejrzany , a kto jest oskarżonym.Porozmawiamy też o tym , jak nalezy pyta, żeby się czegoś dowiedzieć. Zwieńczeniem warsztatow będzie wspólne pisanie opowiadania.