Przebudowa drogi gminnej Poczałkowo-Pinino

widok drogi przed przebudową

W dniu 21.03.2018r. została podpisana umowa nr 58/2018/RG z Przedsiębiorstwem Handlowo-Usługowym "MAR-DAR" z Makówiec na realizację zadania p.n. Przebudowa dróg gminnych na terenie Gminy Aleksandrów Kujawski w zakresie następujących części zamówienia : Część nr 3: Przebudowa drogi gminnej nr 160226C w miejscowości Poczałkowo-Pinino.

W dniu 23.03.2018r został przekazany Wykonawcy plac budowy.

Termin umowy reazlizacji zadania: 31.07.2018r.

W dniu 19.07.2018r. dokonano odbioru inwestycji.

Inspektor nadzoru inwestorskiego: Pan Adam Szmidt

Kierownikiem budowy: Pan Piotr Gomse

Koszt umowny zadań łącznie: 385.792,52 zł

Inwestycja została dofinansowana z budżetu Województwa Kujawsko-Pomorskiego kwotą 48 tys. zł. w zakresie modernizacji odcinka drogi o długości 0,800 km. W ramach zadania wykonana została modernizacja drogi dojazdowej do gruntów rolnych o nawierzchni powierzchniowo utrwalonej emulsją i grysami na istniejącej podbudowie tłuczniowej.

Zdjęcia:

Opublikowano: 26 lipca 2018 08:01