Żłobek samorządowy BURSZTYNEK w Odolionie

bursztynek.jpg

Żłobek Samorządowy Bursztynek powstał z inicjatywy Wójta Gminy Aleksandrów Kujawski Pana Andrzeja Olszewskiego i Rady Gminy Aleksandrów Kujawski. Inwestycja ta mogła być zrealizowana dzięki pozyskanym przez Gminę funduszom z Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej w ramach programu "Maluch +2018” oraz środkom pozyskanym w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko-Pomorskiego na lata 2014-2020 z Osi 6 oraz z budżetu Gminy.

www.zlobekbursztynek.pl

Opublikowano: 02 stycznia 2019 12:23