Laureaci konkursu KRUS

img_3205.jpg
Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego Placówka Terenowa w Aleksandrowie Kuj. uprzejmie informuje, że laureatami konkursu KRUS "Bezpieczna praca w gospodarstwie rolnym", skierowanym do rolników gminy Aleksandrów Kuj. zostali:

I miejsce - Pan Paweł Przybysz – nagroda: komplet kluczy monterskich
II miejsce - Pani Karolina Chwałek – nagroda: podnośnik hydrauliczny
III miejsce - Pani Magdalena Zając – nagroda: sekator teleskopowy
Pozostali uczestnicy konkursu również otrzymają drobne upominki rzeczowe.

Serdeczne gratulacje dla laureatów oraz podziękowanie dla wszystkich uczestników konkursu składają Kierownik PT KRUS - Emilia Michalak i Wójt Gminy Aleksandrów Kujawski - Andrzej Olszewski

Opublikowano: 16 listopada 2020 07:37