Konkurs dla dzieci na rymowankę o bezpieczeństwie w gospodarstwie rolnym

konkurs_na_rymowanke.jpg

Placówka Terenowa Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego w Aleksandrowie Kujawskim informuje o Konkursie dla dzieci na rymowankę o bezpieczeństwie w gospodarstwie rolnym. Konkurs organizowany jest przez KRUS, a jego uczestnikami mogą być dzieci w wieku 11 – 14 lat, których przynajmniej jeden rodzic/opiekun prawny podlega ubezpieczeniu społecznemu rolników.

Pracę konkursową należy przesłać na adres e-mail: rymowanka@krus.gov.pl
Regulamin oraz informacje o konkursie dostępne są na (www.krus.gov.pl), link do regulaminu i pozostałych informacji --> kliknij tutaj.

Opublikowano: 31 lipca 2020 10:39