Bezpłatne badania żółtaczki typu B i C

plakat_wzw_b_i_c.jpg

21.09.2020 r. Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej  w Rypinie przeprowadzi bezpłatne badania diagnostyczne krwi w kierunku HBsAg oraz badania diagnostyczne krwi na obecność przeciwciał anty-HCV dla mieszkańców gminy w NZOZ Ośrodku Zdrowia w Służewie, ul. Toruńska 4, 87-710 Służewo w godzinach od 15:00 do 18:00 w ramach realizacji „Programu Wykrywania zakażeń WZW B i C w Województwie Kujawsko-Pomorskim.”

Zgłoszenia przyjmuje NZOZ Ośrodku Zdrowia w Służewie pod nr tel. 54 282 05 38

Liczba bezpłatnych badań ograniczona.

Zapraszamy mieszkańców na badania.

Zdjęcia:

Opublikowano: 09 lipca 2020 09:16