Rekrutacja 2020/2021 Niepubliczne Przedszkole Wyspa Malucha

Ze względu na okoliczność rozprzestrzeniającego się koronawirusa i w trosce o Państwa zdrowiew tym roku rekrutacja odbędzie się za pomocą rekrutacji on-line.

Rekrutacja on-line rozpocznie się od 16 marca 2020 r. i będzie trwała do 30 kwietnia 2020 r. (z możliwością przedłużenia)

Od 16 marca na naszej stronie: http://przedszkola.ziemiakujawska.pl/ Przedszkole Wyspa Malucha: Zakładka Aktualności znajdą się formularze do pobrania, możecie je Państwo wypełnić i przesłać podpisany skan lub wypełnione w WORD na adres email: rekrutacjawyspamalucha@gmail.com

Wnioski mogą być wysłane również pocztą na adres: Stowarzyszenie „Partnerstwo dla Ziemi Kujawskiej” ul. Piaskowa 4, Odolion 87-700 Aleksandrów Kujawski

Opublikowano: 23 marca 2020 12:38