Pomoc dla osób starszych i przebywających w kwarantannie - telefon wsparcia 570-215-255

Wójt Gminy Aleksandrów Kujawski informuje:

Osoby starsze, samotne, niesamodzielne, nieposiadające rodziny mogą zgłaszać się do Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Aleksandrowie Kujawskim telefonicznie pod nr tel. 570-215-255 w celu uzyskania pomocy.

Osoby przebywające w kwarantannie, które wymagają wsparcia Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w formie posiłku lub produktów żywnościowych, zakupu leków, pomocy psychologicznej lub innego rodzaju wsparcia proszone są o kontakt tel. pod nr 570-215-255

Opublikowano: 30 marca 2020 14:11