Nowe, zwiększone stawki opłat za gospodarowanie odpadami komunalnymi

smieci.png

Wójt Gminy Aleksandrów Kujawski informuje Mieszkańców, że Uchwałą Nr XV/122/19 z dnia 26 listopada 2019 r. Rady Gminy Aleksandrów Kujawski ustaliła nowe, zwiększone stawki opłat za gospodarowanie odpadami komunalnymi.

Z dniem 01 stycznia 2020 r. obowiązywać będzie stawka 18 zł za miesiąc od osoby zamieszkałej nieruchomość, w której odpady komunalne zbierane są w sposób selektywny, natomiast 36 zł za miesiąc od osoby zamieszkałej nieruchomość, w której odpady komunalne zbierane są w sposób nieselektywny.

Zmiana stawek podyktowana została dokonaną analizą finansową na podstawie stawek zaoferowanych w przeprowadzonym przetargu na gospodarowanie odpadów komunalnych.

Załączniki:

Skan uchwały Nr XV/122/19 [605.47 KB]