Pieczenie pierniczków w Żłobku Bursztynek w Odolionie

pier1.jpg

Serdecznie dziękujemy Paniom z Koła Gospodyń Wiejskich O’dolinka z Odolionu za wspaniałą lekcję wypieku świątecznych pierników przeprowadzoną dla naszych żłobkowiczów. Dzieci były zachwycone nowymi ciociami, które w tak ciekawy sposób włączyły ich do wspólnego zagniatania ciasta na pierniczki oraz ich wykrawania. Nawet najmłodsi nasi uczestnicy mieli możliwość zabawy z ciastem i wybrania swojego ulubionego kształtu. Czekamy na warsztaty świąteczne i rodziców, którzy wspólnie z dziećmi będą mogli ozdobić przygotowane pierniczki.

Projekt współfinansowany jest ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego Kujawsko-Pomorskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2014-2020. Projekt „Zapewnienie opieki dla dzieci w wieku do lat 3 w żłobku Bursztynek w Gminie Aleksandrów Kujawski”. NUMER PROJEKTU: RPKP.08.04.01-04-0005/18

Zdjęcia:

Opublikowano: 16 grudnia 2019 10:41