Bezpłatne szczepienia przeciwko pneumokokom

pneumokoki_ulotka_str_1_i_4.jpg

Przypominamy, iż mieszkańcy Gminy Aleksandrów Kujawski mogą bezpłanie się zaszczepić przeciwko pneumokokom w ramach programu polityki zdrowotnej pn. „Program profilaktyki zakażeń pneumokokowych wśród osób dorosłych w oparciu o szczepienia przeciwko pneumokokom w  województwie kujawsko-pomorskim.”

Adresatami programu są osoby starsze powyżej 65 lat, które wcześniej nie były szczepione szczepionką przeciwko pneumokokom i należą do grupy ryzyka – osoby leczące się z powodu przewlekłego nieżytu oskrzeli i astmy oskrzelowej oraz są mieszkańcami gminy Aleksandrów Kujawski.

PUNKTY BEZPŁATNYCH SZCZEPIEŃ oraz zapisy:

NZOZ „Przychodnia Rodzinna” w Aleksandrowie Kujawskim, ul. Słowackiego 20A tel. 54 282 85 11

NZOZ "Przychodnia Lekarska w Aleksandrowie Kujawskim, ul. Słowackiego 20, tel. 54 282 32 29

Zdjęcia:

Opublikowano: 24 września 2019 12:29