Pierwsi absolwenci Żłobka Samorządowego Bursztynek w Odolionie

pozeg5.jpg

Koniec sierpnia to wyjątkowy czas pożegnania sześciorga najstarszych dzieci żłobkowych, które od września rozpoczęły nowy etap w przedszkolu. Ostatnim wspólnym chwilą, oprócz zabawy, towarzyszyły podziękowania, wzruszenia i uściski. Dzieci otrzymały pamiątkowe kolaże zdjęć ze wspólnie przeżytych chwil w żłobku oraz dyplomy i słodkości. Dyrektor Żłobka Pani Marta Mucha podziękowała rodzicom za zaangażowanie w życie żłobka oraz zaufanie i życzliwość natomiast dzieciom życzyła wspaniałych i mądrych wychowawców oraz sympatycznych koleżanek i kolegów. Całość zakończono słodkim poczęstunkiem.

Zdjęcia:

Opublikowano: 05 września 2019 11:15