Pożegnanie Eugeniusza Błaszczyka – Radnego Gminy Aleksandrów Kujawski kadencji 2006-2010

W dniu 2 sierpnia 2019 r. w wieku 74 lat zmarł Pan Eugeniusz Błaszczyk Radny Gminy Aleksandrów Kujawski  kadencji 2006-2010. Był działaczem społecznym, czynnym członkiem PSL w powiecie aleksandrowskim.

Przebieg uroczystości żałobnych:

W dniu 6 sierpnia 2019 r. o godz. 12:00 wyprowadzenie z Domu Pogrzebowego „Concordia” w Aleksandrowie Kujawskim przy ul. Akacjowej 2 do Kościoła Parafialnego w Grabiu,  o godz. 13:00 rozpocznie się Msza Św. Żałobna. Po Mszy odbędzie się ceremoniał pogrzebowy na cmentarzu Parafialnym w Grabiu.

Opublikowano: 05 sierpnia 2019 10:02