Warsztaty Wielkanocne w żłobku Bursztynek w Odolionie

11 i 12 kwietnia br w żłobku samorządowym Bursztynek w Odolionie odbyły się wielkanocne warsztaty plastyczno-ruchowe dla dzieci i ich rodziców. Była to okazja nie tylko do wspólnego wykonania ozdób świątecznych ale i do zabawy. Rodzice mieli możliwość bezpośredniej obserwacji dziecka w jego żłobkowym środowisku.

W grupie dzieci starszych panie opiekunki przygotowały krótkie przedstawienie o tematyce wielkanocnej. Dzieci mogły zobaczyć różnej wielkości jajka: od strusiego po kurze oraz uczestniczyć w „eksperymencie jajecznym”. Starszaki chętnie oprowadzały rodziców i pokazywały im swoje ulubione zabawki. Maluchy z zaangażowaniem uczestniczyły w zabawach ruchowych z magicznym dywanem oraz chustą animacyjną. Wszyscy chętnie szukali pochowanych w sali słodkich jajek.

Na pamiątkę spotkania dzieci wraz z rodzicami wspólnie ozdobili wielkie jajko, które zostało powieszone na tablicy. Nie obyło się również bez grupowego zdjęcia. Wierzymy, ze własnoręcznie wykonane ozdoby świąteczne będą nie tylko oryginalną dekoracją wielkanocnego stołu ale przede wszystkim pamiątką wspólnie spędzonego z rodzicami czasu.

więcej na stronie żłobka oraz FB. Zapraszamy ;)

Zdjęcia:

Opublikowano: 18 kwietnia 2019 13:51

Kategoria: Aktualności

  • Wydrukuj

Wyświetleń: 814

© 2015 Gmina Aleksandrów Kujawski

Realizacja: IDcom.pl

logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Gmina Aleksandrów Kujawski przyjazna (nie)pełnosprawnym mieszkańcom" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.