XII Powiatowe Prezentacje Potraw i Tradycji Wielkanocnych

prez.jpg

Na tydzień przed Wielkanocą, w sobotę 13 kwietnia br. w hali sportowej Zespołu Szkół nr 2 im. mjra H. Dobrzańskiego „Hubala”, odbędzie się XII edycja Powiatowych Prezentacji Potraw i Tradycji Wielkanocnych. W programieekspozycje wielkanocnych stołów, darmowe degustacje, wielki kiermasz świątecznego rękodzieła i misternie, ręcznie wykonane pisanki.
W programie m.in występ orkiestry dętej działającej przy OSP w Aleksandrowie Kujawskim i występ zespołu Amoc. Tradycją prezentacji jest też konkurs. W latach poprzednich były to konkursy kulinarne, w tym jury wybierze najpiękniejszy koszyczek ze święconką. Początek o godz. 11:00. Wstęp wolny!

Osoby lub firmy zainteresowane udziałem w kiermaszu rękodzieła proszone są o kontakt z nr tel.: 784-078-482 lub 54 282 79 23. Na zgłoszenia czekamy do 8 kwietnia.

Serdecznie zapraszamy

 

Źródło informacji: Starostwo Powiatowe Aleksandrów Kujawski

Opublikowano: 01 kwietnia 2019 12:59

Kategoria: Aktualności

  • Wydrukuj

Wyświetleń: 692

© 2015 Gmina Aleksandrów Kujawski

Realizacja: IDcom.pl

logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Gmina Aleksandrów Kujawski przyjazna (nie)pełnosprawnym mieszkańcom" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.