Szkolenia językowe dla dorosłych

Trwają współfinansowane ze środków Regionalnego Programu Operacyjnego darmowe kursy z języka angielskiego, francuskiego i niemieckiego dla dorosłych. Od stycznia szkoli się już 587 osób. Aby zapisać się na zajęcia należy wypełnić formularz zgłoszeniowy na stronie internetowej www.projektmowiszmasz.pl

Nadal trwa nabór do kolejnych grup. aby zapisać się na zajęcia należy wypełnić formularz zgłoszeniowy na stronie internetowej www.projektmowiszmasz.pl

Projekt realizowany jest przez Urząd Marszałkowski we współpracy z Regionalnym Ośrodkiem Edukacji Ekologicznej w Przysieku i firmą Training House. W czasie 180-godzinnych kursów uczestnicy przygotują się do egzaminu, po którym otrzymają  certyfikat potwierdzający zdobycie określonego poziomu biegłości językowej (zgodnie z Europejskim Systemem Opisu Kształcenia Językowego), np. TOEIC, WiDaF, TFI.

Szkolenia w ramach projektu przeznaczone są dla osób powyżej 18 roku życia, które należą do jednej z trzech grup: osób z wykształceniem maksymalnie średnim, osób z niepełnosprawnością (bez względu na poziom wykształcenia), osób powyżej 50 roku życia (bez względu na poziom wykształcenia). Z udziału w projektach wyłączone są osoby, które prowadzą działalność gospodarczą.

Więcej informacji i zapisy: projektmowiszmasz.pl, e-mail: zapisy@mowiszmasz.pl, tel. 507 927 366.

Mieszkańców województwa kujawsko-pomorskiego zapraszamy także do udziału w szkoleniach komputerowych z zakresu miedzy innymi projektowania stron www, obsługi programów biurowych w administracji i tworzenia grafiki komputerowej. Więcej informacji na stronie www.szkoleniakomputerowe.tarr.org.pl oraz tutaj.

Regionalny Program Operacyjny Województwa Kujawsko-Pomorskiego jest częścią polityki spójności Unii Europejskiej i składa się z dwóch komponentów Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego i Europejskiego Funduszu Społecznego.

Źródło informacji: www.kujawsko-pomorskie.pl

Opublikowano: 12 marca 2019 09:25