Kondolencje w związku z tragiczną śmiercią Pawła Adamowicza - Prezydenta Gdańska

kondadamowicz.jpg

Kondolencje, które składa rodzinie i bliskim ś.p. Pawła Adamowicza Pan Andrzej Olszewski - Wójt Gminy wraz z pracownikami urzędu i Pan Waldemar Bartczak - Przewodniczącego Rady Gminy wraz z Radnymi, a także wspólnie marszałek Piotr Całbecki, wojewoda Mikołaj Bogdanowicz, przewodniczący sejmiku województwa Ryszard Bober i konwent samorządowców wszystkich szczebli województwa kujawsko-pomorskiego.

Zdjęcia:

Opublikowano: 17 stycznia 2019 13:04