Grant na wizytę studyjną

umowa_ksow21_1525949138_optimized.jpg

W dniu 9 maja wójt gminy Aleksandrów Kujawski podpisał umowę na dofinansowanie wizyty studyjnej w inkubatorze kuchennym w Minikowie w kwocie 4 500 zł w ramach konkursu organizowanej przez Krajowa Sieć Obszarów Wiejskich. 
Celem wizyty będzie zaznajomienie się z inkubatorem kuchennym, który może uatrakcyjnić produkowane płody rolne na terenie naszej gminy. Projekt będzie skierowany do rolników posiadających gospodarstwa rolne, drobnych wytwórców, przedstawicielek z Kół Gospodyń Wiejskich, przedstawicieli podmiotów ekonomii społecznej działającej na terenie naszej gminy. Będą oni mieli możliwość przekonać się co robią inni i co oni sami-zainspirowani wizytą-mogą zrobić na miejscu. Już niebawem więcej szczegółów na naszej stronie.

Zdjęcia:

Opublikowano: 14 maja 2018 12:53

Kategoria: Aktualności

  • Wydrukuj

Wyświetleń: 962

© 2015 Gmina Aleksandrów Kujawski

Realizacja: IDcom.pl

logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Gmina Aleksandrów Kujawski przyjazna (nie)pełnosprawnym mieszkańcom" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.