IV Turniej Sołectw w Piłce Nożnej o Puchar Wójta Gminy Aleksandrów Kujawski (4.08.2018 Orlik Przybranowo)

Na Orliku w Przybranowie 4 sierpnia 2018 r. rozegrano po raz IV Turniej Sołectw w Piłce Nożnej. Kolejna edycja imprezy przyciągnęła jak do tej pory największą liczbę sołectw.
W turnieju udział wzięło 11 sołectw: Rożno-Parcele, Służewo, Przybranowo, Plebanka, Ostrowąs, Podgaj, Odolion, Słońsk Dolny, Wólka, Wołuszewo, Słomkowo.

Drużyny w wyniku losowania zostały podzielone na 3 grupy, gdzie rozgrywano mecze każdy z każdym. Do dalszej rywalizacji awansowały po dwie najlepsze drużyny z każdej grupy. Następnie zwycięzca każdej grupy trafiał na zespół który zajął w swojej grupie drugą lokatę. Przegrany tej rywalizacji odpadał, a zwycięzca awansował do finału.
W finałowej trójce turnieju zagrało sołectwo: Odolion, Przybranowo, oraz Rożno-Parcele. Tutaj mecze rozgrywane były każdy z każdym, a miano najlepszej drużyny podobnie jak w poprzednich edycjach przypadło sołectwu Przybranowo, drugą lokatę zajęła drużyna z Rożno-Parcele, a trzecie miejsce zajęło sołectwo Odolion.

Nad prawidłowym przebiegiem meczu czuwali sędziowie z K-P ZPN z Włocławka.
Najlepszym strzelcem turnieju z 6 bramkami został Kamil Parzybut z Rożno-Parcele, a najlepszym bramkarzem Kacper Buszka z Przybranowa.
Również poza boiskiem było ciekawie, o co zadbały Panie z Koło Gospodyń Wiejskich z Przybranowa. Panie serwowały pyszne dania i wyszukane ciasta, wszystkim uczestnikom czas umilała muzyka puszczana z głośników.

Pan Sekretarz Arkadiusz Świątkowski, sołtys Pan Michał Kurczyk, Radna Barbara Kuraczyk wręczyli zwycięskim drużynom puchary oraz dyplomy oraz piłki do gry w piłkę nożną, pozostałym drużynom dyplomy za aktywny udział w IV Turnieju Sołectw w Piłce Nożnej.
Wydarzenie zostało zrealizowane przy współpracy miejscowych animatorów, KGW w Przybranowie, Sołtysa Przybranowa Pana Michała Kurczyka, Rady Sołeckiej i Radnej Gminy Pani Barbary Kurczyk oraz Gminy Aleksandrów Kujawski.

Dziękujemy za sprawowaną opiekę medyczną podczas turnieju Przychodni Lekarskiej NZOZ Bogusława Kędzierska z Aleksandrowa Kujawskiego oraz OSP Wołuszewo.

© 2015 Gmina Aleksandrów Kujawski

Realizacja: IDcom.pl

logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Gmina Aleksandrów Kujawski przyjazna (nie)pełnosprawnym mieszkańcom" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.