Pierwszy Partner Programu „Karta Dużej Rodziny Gminy Aleksandrów Kujawski”

1.jpg

Do samorządowego programu „Karta Dużej Rodziny Gminy Aleksandrów Kujawski” dołączył pierwszy partner – Kujawsko-Dobrzyński Bank Spółdzielczy z/s we Włocławku.
Uroczyste podpisanie porozumienia pomiędzy Gminą Aleksandrów Kujawski reprezentowaną przez Wójta Gminy Aleksandrów Kujawski a Prezesami Kujawsko – Dobrzyńskiego Banku Spółdzielczego Panem Cezarym Maciejewskim Prezesem Zarządu i Panem Mirosławem Gniady Wiceprezesem Zarządu nastąpiło w  dniu 11 maja br. w Topólce.
Zgodnie z ideą pomocy rodzinom wielodzietnym zawartym w programie "Karta Dużej Rodziny Gminy Aleksandrów Kujawski”,  Kujawsko–Dobrzyński Bank Spółdzielczy umożliwi mieszkańcom Gminy Aleksandrów Kujawski posiadającym katę dużej rodziny korzystanie z ulg i zwolnień m.in. z bezpłatnych przelewów realizowanych w serwisie internetowym/mobilnym, bezpłatnej wypłaty gotówki w bankomatach SGB i BPS, bezpłatny dostęp  do konta przez bankowość internetową i mobilną, możliwość bezpłatnego użytkowania karty debetowej, bezpłatne definiowanie i modyfikowanie zleceń stałych przez bankowość internetową i mobilną, tanie przelewy przez  bankowość internetową i mobilną jak również obniżoną marżę i prowizję przy kredycie mieszkaniowym i gotówkowym ze zmienną stopą procentową.
Ulgi i zwolnienia obowiązują dla mieszkańców naszej gminy posiadających kartę dużej rodziny zarówno w głównej siedzibie Kujawsko-Dobrzyńskiego Banku Spółdzielczego przy ul. Żabiej 6 we Włocławku jak i w placówkach banku: w Aleksandrowie Kujawskim ul. Szkolna 13, w Ciechocinku ul. Zdrojowa 18a, w Nieszawie ul. 3-ego Maja 7, w Toruniu ul. Towarowa 4-6, jak również w placówkach w Osięcinach, Topólce, Wielgie, Radziejowie, w Brześciu Kujawskim, Dobrzyniu n/Wisłą i w Lubaniu.
Zapraszamy do korzystania z ulg i zwolnień.
Wkrótce podpisanie porozumień z kolejnymi partnerami programu, o których będziemy na bieżąco informować.

----

Karta Dużej Rodziny dla mieszkańca czytaj