Spotkanie autorskie z Marcinem Pałaszem

28 października 2019 od: 11:15 do 12:00
Opoki, Aleksandrów Kujawski, aleksandrowski, kujawsko-pomorskie
Szkoła Podstawowa w Opokach

Marcin Pałasz - autor książek i słuchowisk dla dzieci i młodzieży.  Swoją karierę rozpoczął przypadkiem, pisząc pierwszą książkę pt. ,,Opowieści z krainy potworów” dla chrześniaka Krzysia. Laureat Ogólnopolskiej Nagrody Literackiej im. Kornela Makuszyńskiego za książkę pt. „ Sposób na Elfa”. Jego książki pełne są ciepła i przekonują czytelnika, że psy to wspaniałe zwierzęta, które w nasze życie wnoszą dużo radości, uczą bezwzględnej miłości do drugiej istoty w zamian za dobre traktowanie.