Wydarzenia: impreza dla dzieci

Dzień makaronu

25 października 2019 od: 11:00 do 12:00
ul.Szlak Bursztynowy 31, Otłoczyn, Aleksandrów Kujawski, aleksandrowski, kujawsko-pomorskie
Filia biblioteczna w Otłoczynie

Światowy Dzień Makaronu obchodzimy 25 października. To wyjątkowy dzień, w którym każdy fan makaronu ma powód do świętowania.

Światowy Dzień Makaronu po raz pierwszy obchodzono w 1995 roku z inicjatywy 40 różnych producentów makaronu. Celem stowrzenia Światowego Dnia Makaronu, było pokazanie, że jest to potrawa znana i lubiana na całym świecie.

Podczas zajęć dzieci  wezmą udział w kreatywnych zabawach z makaronem.