Teatr: impreza darmowa, impreza dla dzieci

Bajki na jednej nodze - spektakl

20 września 2019 od: 11:30 do 12:30
ul.Brzeska 1, Służewo, Aleksandrów Kujawski, aleksandrowski, kujawsko-pomorskie
Gminna Biblioteka Publiczna w Służewie

Widowisko to zabawny i pełen humoru zbiór kilku najpopularniejszych bajek literatury dziecięcej (Czerwony Kapturek, Królewna Śnieżka, Kopciuszek). Jeżeli jednak myślicie Państwo, ze to te same bajki, które opowiadała wam kiedyś babcia przed snem to grubo się mylicie. Czerwony Kapturek przekona się, do czego prowadzi zbytnia łatwowierność, a Królewna Śnieżka, że należy myć każdy owoc przed spożyciem. Natomiast bajka o Kopciuszku wcale nie skończy się happy endem. Wszystkie bajki odbiegają od oryginału, a kończą się śmiesznym i zaskakującym morałem. Po każdej ze scen aktorzy rozmawiają z publicznością na temat w niej zawarty . Dzieci same wyciągają wnioski, dzięki czemu zapamiętują przesłanie każdego skeczu.