Remont boiska szkolnego wraz z rozbudową, budową bieżni i wiaty rowerowej w miejscowości Służewo

Widok terenu przed rozpoczęciem prac 31.10.2019r.

W dniu 30.10.2019r. została podpisana umowa nr 162/2019/RG z SOLID-STET Sp. z o.o. Sp. k. z/s w Szczecinie na realizację zadania p.n. Dostosowanie infrastruktury boiska przyszkolnego celem realizacji zadań z zakresu aktywizacji społecznej seniorów, osób dorosłych oraz dzieci i młodzieży zagrożonych wykluczeniem społecznym w miejscowości Służewo, Gmina Aleksandrów Kujawski. Prace polegać będą na remoncie boiska szkolnego wielofunkcyjnego, budowie bieżni, budowie rzutni do pchnięcia kulą, budowie boiska do piłki siatkowej - plażowej. wymiana ogrodzenia, budowie skoczni do skoku w dal, budowa małej architektury (ławki i kosze na śmieci), budowa wiaty rowerowej, a także budowa oświetlenia terenu.

W dniu 31.10.2019r został przekazany Wykoanwcy plac budowy.

Termin umowy reazlizacji zadania: 31.05.2020r.

Kierownik budowy: Pan Józef Rychlicki

Inspektor nadzoru inwestorskiego: