Bezpłatna aplikacja BLISKO - informacje gminne

grafika_web.jpg

Gmina Aleksandrów Kujawski jako pierwsza w powiecie aleksandrowskim wprowadziła dla mieszkańców system bezpłatnego powiadamiania SMS.  Obecnie informacje gminne można odczytywać w aplikacji BLISKO, mobilnej wersji o zwiększonych funkcjonalnościach (możliwość dołączania załączników oraz rozszerzonych informacji).

Gmina bezpłatnie poinformuje o kataklizmach i zagrożeniach  pogodowych, spodziewanych wichurach, gwałtownych burzach, powodziach. Przesyłane będą także inne ważne wiadomości, jak informacje o utrudnieniach w ruchu, bezpłatnych badaniach lekarskich i programach zdrowotnych, lokalnych imprezach kulturalnych i sportowych.

Bądź na bieżąco. Zawsze pierwszy.

Aplikacja BLISKO do pobrania:

POBIERZ Android

POBIERZ iOS