Konsultacje Społeczne

rrr.jpg

Wójt Gminy Aleksandrów Kujawski zaprasza do udziału w konsultacjach społecznych dotyczących przystapienia do sporządzenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dla obszaru położonego w obrębie ewidencyjnym Ośno Drugie, Plebanka, Gmina Aleksandrów Kujawski. Szczegóły na plakacie.

Interaktywna mapa gminy, która zawiera informacje tekstowe i tabelaryczne opisujące stan planistyczny gminy jako narzędzie konsultacji społecznych. Zobacz mapę

Załączniki:

plakat_zapraszajacy_do_gazety_wypelniony.jpg [1.09 MB]

Ogłoszenie o możliwości składania wniosków do MPZP dla obszaru położonego w obrębie ew Ośno Deugie, Plebanka [103.78 KB]

klauzula_informacyjna_miejscowy_plan.pdf [115.64 KB]

instrukcja_obslugi_mapy_interaktywnej_plan.docx [3.6 MB]